5 december 2020

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Aantal punten
Brent van de Ven Harmonie Wilhelmina Den Dungen Bouwstenen Kleine trom 48,5
Niels van de Westelaken Harmonie Wilhelmina Den Dungen Bouwstenen Kleine trom 53
Joost van Thiel Fanfare St. Lambertus Nistelrode Bouwstenen Kleine trom 50
Joeri Bevers Fanfare St. Lambertus Nistelrode Bouwstenen Kleine trom 47
Ruben Vloet Harmonie Ons Genoegen St. Hubert Bouwstenen Kleine trom 47,5
Teun Sonderen Muziekvereniging De Eendracht Uden Bouwstenen Kleine trom 51
Theed de Groof Jubilate Deo Groesbeek Bouwstenen Kleine trom 46
Lara van Tilborg Jubilate Deo Groesbeek Bouwstenen Kleine trom 43,5
Max Hoogstraten Jubilate Deo Groesbeek Bouwstenen Kleine trom 50
Quinten Timmers Fanfare St. Lambertus Nistelrode A Kleine trom 47,5
Rik van Thiel Fanfare St. Lambertus Nistelrode A Kleine trom 48
Teun van Sleeuwen Harmonie EMM Boekel A Kleine trom 51
Jack Roefs Riethovens Harmonie Corps Riethoven A Kleine trom 45,5
Luuk van Sambeek Muziekvereniging St. Cecilia St. Anthonis B Kleine trom 44

–  

14 november 2020

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Aantal punten
Gijs Habraken Riethovens Harmonie Corps Riethoven Bouwstenen Kleine trom 50
Tom van den Broek Riethovens Harmonie Corps Riethoven Bouwstenen Kleine trom 50
Annesofie den Boer Harmonie Wilhelmina Den Dungen Bouwstenen Kleine trom 47,5
Ruben Kapteijns Harmonie Wilhelmina Den Dungen Bouwstenen Kleine trom 47
Max van der Zanden Harmonie EMM Boekel A Kleine trom 45
Thomas van Breemaat Fanfare St. Lambertus Nistelrode A Kleine trom 51,5
11 juli 2020
Naam: Vereniging: Plaatsnaam: Examen: Soort: Aantal punten:
Joep Jacobs Muziekvereniging Sint Rochus Rijkevoort BS-examen Kleine trom 48
Thomas van Eck MV Boxmeersche Harmonie Boxmeer A-examen Kleine trom 44,5
Thomas Ondersteijn Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 48,5
Lieveke Overduin Fanfare Wilhelmina Groesbeek A-examen Kleine trom 50,5
Sven Thomassen Muziekvereniging Excelsior Oploo A-examen Kleine trom 50
Arjan Verhoeven Riethovens Harmonie Corps Riethoven A-examen Kleine trom 53,5
Glenn Jacobs Riethovens Harmonie Corps Riethoven A-examen Kleine trom 51
Mike Verbruggen Muziekvereniging Sint Cecilia Zijtaart A-examen Kleine trom 47,5
Harm Teunissen Muziekvereniging Excelsior Oploo B-examen Kleine trom 48,5
Tjeu van Boxtel Harmonie EMM Boekel C-examen Kleine trom 49
4 juli 2020
Naam: Vereniging: Plaatsnaam: Examen: Soort: Aantal punten:
Stijn Verstegen Harmonie EMM Boekel BS-examen Kleine trom 51,5
Nils Hol Harmonie Ons Genoegen Sint Hubert BS-examen Kleine trom 51,5
Noah van der Aa Harmonie Ons Genoegen Sint Hubert BS-examen Kleine trom 50,5
Stan Hermens Harmonie Ons Genoegen Sint Hubert BS-examen Kleine trom 50,5
Dylan van der Burgt Muziekvereniging Zeelandia Zeeland BS-examen Kleine trom 45,5
Jasper van den Elzen Muziekvereniging Zeelandia Zeeland BS-examen Kleine trom 49,5
Seppe Kok MV St. Lambertus Nistelrode A-examen Kleine trom 50,5
Daan van den Heuvel Harmonie Wilhelmina Den Dungen B-examen Kleine trom 46
Hugo de Nooij Fanfare Wilhelmina Groesbeek B-examen Kleine trom 50
Luuk van Lierop Veldhovens muziekkorps Veldhoven B-examen Kleine trom 50,5
Nadia Verschueren Veldhovens muziekkorps Veldhoven B-examen Kleine trom 45,5
Stefan Habraken Veldhovens muziekkorps Veldhoven B-examen Kleine trom 49,5
Sake Velthuis Muziekvereniging Zeelandia Zeeland B-examen Kleine trom 50
27 juni 2020
Naam: Vereniging: Plaatsnaam: Examen: Soort: Aantal punten:
Bente van Ras MV St. Marcellus Odiliapeel BS-examen Kleine trom 46,5
Jelle Brands Muziekvereniging Hartog Oss BS-examen Kleine trom 46,5
Guus Hoedeman Muziekvereniging Hartog Oss BS-examen Kleine trom 53
Skip van de Bisen Veldhovens muziekkorps Veldhoven BS-examen Kleine trom 55
Collin Emons Muziekvereniging Zeelandia Zeeland BS-examen Kleine trom 46
Pepijn Dreef Muziekvereniging Zeelandia Zeeland BS-examen Kleine trom 44
Lasse Gieling Muziekvereniging K&V Beuningen A-examen Kleine trom 49
Stan van der Heijden Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 49,5
Leon Hermens Muziekvereniging Amicitia Langenboom A-examen Kleine trom 47,5
Jesper van Zeeland Muziekvereniging St. Jan Wanroij A-examen Kleine trom 46,1
Luc Centen Muziekvereniging St. Jan Wanroij A-examen Kleine trom 51,1
Thomas de Jong Muziekvereniging Sint Cecilia Sint Anthonis B-examen Kleine trom 53
Sjors van Hees Muziekvereniging Zeelandia Zeeland B-examen Kleine trom 50,5
Erik Voss MV St. Lambertus Nistelrode C-examen Kleine trom 51,5
14 maart 2020
Naam: Vereniging: Plaatsnaam: Examen: Soort: Aantal punten:
Sophie Kicken Muziekvereniging K&V Beuningen BS-examen Kleine trom 47
Jan Visser Muziekvereniging K&V Beuningen BS-examen Kleine trom 50,5
Bram Straten Harmonie Wilhelmina Den Dungen BS-examen Kleine trom 50
Rens Jaspers Fanfare Jubilate Deo Groesbeek BS-examen Kleine trom 48
Rick Hanegraaf Fanfare St. Lambertus Nistelrode BS-examen Kleine trom 43,5
Tim van Sleeuwen Fanfare St. Lambertus Nistelrode BS-examen Kleine trom 50,5
Guus Raaijmakers Muziekvereniging Excelsior Oploo BS-examen Kleine trom 51
Reinier Cornelissen Muziekvereniging Excelsior Oploo BS-examen Kleine trom 53
Victorine van Thiel Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 49,5
Stijn van Zoest Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 45
Teun Visser Fanfare St. Lambertus Nistelrode C-examen Kleine trom 41
Paul Nelissen Fanfare St. Lambertus Nistelrode C-examen Kleine trom 49
25 januari 2020          
Naam: Vereniging: Plaatsnaam:   Examen: Aantal punten:
Milou Cuppen Harmonie Ons Genoegen St. Hubert BS-examen Kleine trom 52,5
Daan Jaspers Fanfare Jubilate Deo Groesbeek A-examen Kleine trom 46,5