10 juli 2021

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Stijn Verstegen Harmonie EMM Boekel A-examen Kleine trom 6,3 7
Skip Van den Bisen Veldhovens Muziekkorps Veldhoven A-examen Kleine trom 9 9,2
Annesofie den Boer Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 9,4 9,3
Niels van de Westelaken Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 8,9 9,1
Brent van de Ven Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 6,8 8,3
Ruben Kapteijns Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 6,9 9,7
Kieran Nooijen SInt Willibrord Mill A-examen Kleine trom 8,4 8,9
Cas van den Nieuwenhuizen Harmonie EMM Boekel A-examen Kleine trom 5 8,1
Thomas Van den Boom Fanfare echo der peel Venhorst A-examen Kleine trom 5,9 8,2
Jurian Hesen Veldhovens Muziekkorps Veldhoven B-examen Kleine trom 7,2 9,2

 

29 mei 2021

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Milou Cuppen Harmonie ons Genoegen Sint Hubert A-examen Kleine trom 8,8 7,5
Nils Hol Harmonie Ons Genoegen Sint Hubert A-examen Kleine trom 8,7 8,5
Joep Jacobs Muziekvereniging Sint Rochus Rijkevoort A-examen kleine trom 8,3 7,7
Hannah Boschman Amicitia Langenboom A-examen Kleine trom 7,4 7,3
Tim van den Elzen Zeelandia Zeeland A-examen Kleine trom 8,8 9,5
Luuk Menting Koninklijke Harmonie st. Cecilia Schijndel B-examen kleine trom 9,1 8,6
Karsten Goyaarts Koninklijke Harmonie st. Cecilia Schijndel C-examen kleine trom 9,3 8,4

 

13 maart 2021

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Gijs Theunisz Fanfare St. Lambertus Nistelrode A-examen kleine trom 9,1 8
Tim van Sleeuwen Fanfare Sint Lambertus Nistelrode A-examen kleine trom 8,8 8,1
Luuk van Zon Riethovens Harmonie Corps Riethoven A-examen Kleine trom 8,7 8,4
Rens Kuijltjes Jubilate Deo Groesbeek A-examen Kleine trom 7,4 8,7
Luuk Jansen Veldhovens Muziekkorps Veldhoven C-examen kleine trom 8 9,1

12 december 2020

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Guus Raaijmakers Muziekvereniging Excelsior Oploo A-examen kleine trom 9,6 9,9
Rick Schellekens Harmonie Wilhelmina Den Dungen B-examen kleine trom 8,9 7,8

10 oktober 2020

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Ivan van Boxtel Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen kleine trom 8,7 6,6
Toon van de Ven Riethovens Harmoniecorps Riethoven A-examen kleine trom 8,8 9
Rik Bartholomeus Riethovens Harmoniecorps Riethoven A-examen kleine trom 8,2 7,8
Luc de Wit Muziekvereniging St. Cecillia Zijtaart B-examen kleine trom 8,8 9,2
Femke van Dijk Muziekvereniging Hartog Oss B-examen kleine trom 9,4 8,9

27 juni 2020

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Thomas van Eck MV Boxmeersche Harmonie Boxmeer A-examen Kleine trom 9 9
Juma Spaas Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 8,8 9,2
Maik van Sambeek MV St. Cecilia St. Anthonis St. Anthonis A-examen Kleine trom 8,6 5,5
Jens Giesbers MV St. Cecilia St. Anthonis St. Anthonis A-examen Kleine trom 8,5 7,2
Pepijn van der Weyde MV St. Cecilia St. Anthonis St. Anthonis A-examen Kleine trom 5,9 5,7
Koen Smits Riethovens Harmoniecorps Riethoven A-examen Kleine trom 8,4 8,7
Jack Roefs Riethovens Harmoniecorps Riethoven A-examen Kleine trom 8,8 9,3
Martijn van Rooij Fanfare Echo der Peel Venhorst A-examen Kleine trom 5,9 4,4
Bas Timmers Fanfare Echo der Peel Venhorst A-examen Kleine trom 6,9 7,4
Hugo de Nooij Fanfare Wilhelmina Groesbeek B-examen Kleine trom 8,8 7,7
Lars van Hoenselaar Muziekvereniging Excelsior Oploo B-examen Kleine trom 7,1 6,6
Sake Velthuis Muziekvereniging Zeelandia Zeeland B-examen Kleine trom 8,6 6
Luc Brugmans Muziekvereniging St. Cecilia Zijtaart B-examen Kleine trom 6,9 7,2
Stijn van Uden Muziekvereniging St. Cecilia Zijtaart B-examen Kleine trom 9 8,8

13 juni 2020

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Quinten Timmers MV St. Lambertus Nistelrode A-examen Kleine trom 8,3 5,6
Thomas van Breemaat MV St. Lambertus Nistelrode A-examen Kleine trom 8,7 7,5
Sep de Mol MV St. Lambertus Nistelrode A-examen Kleine trom 9,2 5,7
Seppe Kok MV St. Lambertus Nistelrode A-examen Kleine trom 9,6 9,2
Lieveke Overduin Fanfare Wilhelmina Groesbeek A-examen Kleine trom 9,5 9,4
Max van der Zanden Harmonie EMM Boekel A-examen Kleine trom 7,1 8,7
Jorn van den Boomen Harmonie EMM Boekel A-examen Kleine trom 8,3 7,4
Teun van Sleeuwen Harmonie EMM Boekel A-examen Kleine trom 9,1 9,4
Leon Hermens Muziekvereniging Amicitia Langenboom A-examen Kleine trom 8,2 7,5
Wout Raaijmakers Muziekvereniging Excelsior Oploo A-examen Kleine trom 9 9,6
Sven Thomassen Muziekvereniging Excelsior Oploo A-examen Kleine trom 9,5 10
Mike Verbruggen Muziekvereniging St. Cecilia Zijtaart A-examen Kleine trom 9,3 9,8
Jesper van Zeeland Muziekvereniging St. Jan Wanroij A-examen Kleine trom 7,2 9,6
Luc Centen Muziekvereniging St. Jan Wanroij A-examen Kleine trom 9,2 8,7
Femke Ijntema Veldhovens Muziekkorps Veldhoven A-examen Kleine trom 9,4 8
Harm Theunissen Muziekvereniging Excelsior Oploo B-examen Kleine trom 9,4 8,6
Bart Michiels Muziekvereniging Excelsior Oploo B-examen Kleine trom 9,1 7,2
Meike Adriaans Muziekvereniging St. Cecilia Zijtaart B-examen Kleine trom 9,4 9,5
Tjeu van Boxtel Harmonie EMM Boekel C-examen Kleine trom 9,3 9

25 januari 2020

Naam Vereniging Plaatsnaam Examen Instrument Theorie Ritmisch Dictee
Lasse Gieling Kunst en Volharding Beuningen A-examen Kleine trom 9,3 9,5
Thomas Ondersteijn Harmonie Wilhelmina Den Dungen A-examen Kleine trom 9,1 7
Daan Jaspers Fanfare Jubilate Deo Groesbeek A-examen Kleine trom 9,4 9,5